Інститут геологічних наук Національної академії наук України

Вчена Рада 13 червня 2024

 

13 червня відбулось засідання вченої ради ІГН НАН України у змішаному форматі (59 співробітники та гостя) онлайн та у конференц-залі Інституту.

На початку засідання акад. Стелла Борисівна Шехунова привітала та вручила Почесну грамоту докт.геол.н. О.П. Ольштинській  за вагомий внесок у розвиток української науки, самовіддану працю і підтримку наукової й освітньої діяльності в Україні у сучасних умовах та з нагоди Дня науки.

 

1. Наукова доповідь. Доповідач канд.геол.н. П.М. Коржнєв. Тема доповіді: «Перспективи вивчення особливостей седиментології та нафтогазоносності нижньо-середньокам'яновугільних алювіально-дельтових відкладів ДДЗ». (регламент 30 хв.)

 

 

2. Звіт про відрядження.

 

- Доповідач канд.фіз.-мат.н. Д.О. Бугай. Тема доповіді: «Участь у нараді за проектом ЄС в рамках програми HORIZON – РП 4 «Оцінка, захист і стале використання ресурсів підземних вод Європи» (WP4 Appraisal, protection & sustainable use of Europe’s groundwater resources - GEUS), м. Відень, Австрія 15-20 квітня 2024 р.». (регламент 15 хв.)

 

- Доповідач канд.геол.н. Г.О. Кузьманенко. Тема доповіді: «Участь у конференції "Science and Industry 2024. Наука і промисловість: виклики і можливості", м. Люблін, респ. Польща (2-8 червня 2024 р.).» (регламент 15 хв.)

 

Секретар Вченої ради Інституту