Інститут геологічних наук Національної академії наук України

Новини

Вчена Рада 13 червня 2024

13 червня відбулось засідання вченої ради ІГН НАН України у змішаному форматі (59 співробітників та гостей) онлайн та у конференц-залі Інституту.

«ІДЕЇ ТА НОВАЦІЇ В СИСТЕМІ НАУК ПРО ЗЕМЛЮ»

23 та 24 травня 2024 р., в онлайн форматі, відбулася X  Міжнародна наукова конференція молодих вчених «ІДЕЇ ТА НОВАЦІЇ В СИСТЕМІ НАУК ПРО ЗЕМЛЮ».

Вчена Рада 30 травня 2024

30 травня відбулось засідання вченої ради ІГН НАН України у змішаному форматі (58 співробітників та гостей) онлайн та у конференц-залі Інституту.

Вчена Рада 16 травня 2024

 16 травня відбулось засідання вченої ради ІГН НАН України у змішаному форматі (62 співробітники та гостя) онлайн та у конференц-залі Інституту.

Брошура "Основні наукові напрями та найважливіші проблеми фундаментальних досліджень..."

Вийшла друком брошура «Основні наукові напрями та найважливіші проблеми фундаментальних досліджень у галузі природничих, технічних, суспільних і гуманітарних наук Національної академії наук України на 2024–2028 роки»

 
 

Х Міжнародна наукова конференція молодих вчених «ІДЕЇ ТА НОВАЦІЇ В СИСТЕМІ НАУК ПРО ЗЕМЛЮ»

Запрошуємо Вас долучитися до Х Міжнародної наукової конференції молодих вчених «ІДЕЇ ТА НОВАЦІЇ В СИСТЕМІ НАУК ПРО ЗЕМЛЮ» яка відбудеться 23-24 травня 2024 року, у онлайн форматі.

 Інтерв’ю з вченим секретарем ІГН НАНУ Русланом Гаврилюком

 

Інтерв’ю з вченим секретарем Інституту геологічних наук НАН України кандидатом геологічних наук Русланом Гаврилюком

Cтипендія імені Б.Є.Патона для молодих вчених НАН України

17 квітня 2024 року, на засіданні Президії НАН України, старший науковий співробітник відділу геоекології та пошукових досліджень Інституту геологічних наук, кандидат геологічних наук Кирило Стародубець був нагороджений дипломом стипендіата імені академіка НАН України Б.Є. Патона для молодих вчених НАН України за 2023 рік.

Вчена Рада 18 квітня 2024

18 квітня відбулось засідання вченої ради ІГН НАН України у змішаному форматі (67 співробітників та гостя) онлайн та у конференц-залі Інституту.

Вакансія 11.04.2024

Конкурс на заміщення вакантних посад провідного наукового співробітника у відділі літології та у лабораторії фізичних методів досліджень