2 жовтня відбулось засідання вченої ради ІГН НАН України у змішаному форматі (54 співробітників та гостей) онлайн та у конференц-залі Інституту. На сьогоднішньому засіданні, присвяченому аспірантам, у вступному слові акад. Стелла Борисівна Шехунова наголосила про нормативний зміст підготовки доктора філософії, сформульований у термінах результатів навчання відповідно до освітньої програми «Геологія» |
Затвердження звітів за 2023-2024 рік аспірантів І року навчання. Доповідачі:
– А.Р. Крижановська Тема доповіді: «Типоморфні особливості титано-цирконієвих мінералів з піщаних відкладів верхнього девону північно-західної частини Дніпровсько-Донецької западини». (регламент 10 хв.)
– О.Є. Гадяцький https://www.igs-nas.org.ua/viddil-heolohii-nafty-ta-hazu. Тема доповіді: «Перспективи нафтогазоносності зони зчленування Дніпровсько-Донецького авлакогену з Українським щитом». (регламент 10 хв.)
– М.Д. Мережко Тема доповіді: «Історія вивчення родовищ Волинського титаноносного району». (регламент 10 хв.)
– М.В. Ліхван Тема доповіді: «Геолого-геохімічні особливості і прогнозні критерії водневих скупчень в формаціях Дніпровсько-Донецької Западини». (регламент 10 хв.)
– В.О. Нога Тема доповіді: «Стратиграфія та палеогеографія тріасових відкладів Дніпровсько-Донецької западини у зв’язку з нафтогазоносністю». (регламент 10 хв.)
– Д.М. Коваль Тема доповіді: «Прогнозні пошуки бурштиноносних покладів на території Клесівсько-Пержанської структурно-мінерагенічної зони Прип’ятського бурштиноносного басейну». (регламент 10 хв.)
Секретар Вченої ради Інституту