Інститут геологічних наук Національної академії наук України

Вакансія 11.04.2024

Інститут геологічних наук
Національної академії наук України

вул. О. Гончара 55-б, м. Київ, 01054

igs-nas.org.ua / Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

тел. (044) 486-9446, (044) 239-7416

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

на заміщення вакантних посад провідного наукового співробітника у відділі літології та у лабораторії фізичних методів досліджень

Вимоги до учасників конкурсу на посаду завідуючого відділом:

  • доктор наук або доктор філософії (кандидат наук) з напряму наук про Землю чи іншого дотичного до діяльності Інституту, який має вчене звання, не менше семи років досвіду за напрямом досліджень підрозділу, за останні сім років не менше семи публікацій у рецензованих фахових періодичних виданнях, у тому числі не менше однієї у періодичних виданнях, включених до міжнародних наукометричних баз, та/або патентів.

Перелік документів що подаються для участі у конкурсі*:

  1. письмова заява на ім'я директора про участь у конкурсі, написана власноруч;
  2. копія документа, що посвідчує особу;
  3. заповнена особова картка (анкета) встановленого зразка;
  4. автобіографія;
  5. копія трудової книжки (за наявності);
  6. копії документів про вищу освіту, підвищення кваліфікації, присудження наукового ступеня, присвоєння вченого звання, військового квитка (для військовозобов’язаних);
  7. перелік наукових праць, опублікованих у вітчизняних та/або іноземних (міжнародних) рецензованих фахових виданнях, у тому числі у періодичних виданнях, включених до наукометричних баз Scopus та/або Web of Science та не є перекладами з інших мов;
  8. письмову згоду на обробку персональних даних.

Кандидати, які працюють в Інституті, подають заяву про участь у конкурсі та оновлений перелік публікацій.

Всі документи подаються в оригіналі та копії до них, завірені у встановленому порядку.

Кандидати, які виявили бажання взяти участь у конкурсі, можуть подавати додаткову інформацію про освіту, досвід роботи, професійний рівень і репутацію, а також своє бачення розвитку досліджень і розробок на посаді (характеристики, рекомендації, копії наукових публікацій, реферати тощо).

Усі перераховані документи подаються кандидатом особисто вченому секретарю  Інституту  за адресою: вул. О. Гончара 55-б, м. Київ, 01054, кабінет 405.

Документи, які надіслані кандидатом поштою і надійшли після закінчення встановленого строку подання заяв та документів, повертаються кандидатові без розгляду. Кандидати, документи яких не відповідають встановленим вимогам, до участі у конкурсі не допускаються, про що їм повідомляється помічником директора з організаційно-кадрової роботи протягом п’яти робочих днів з дня отримання документів. Після усунення недоліків кандидат має право у зазначений в оголошенні строк повторно подати документи для участі у конкурсі.

Телефон для довідок 239-74-16, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Зареєстровані заяви кандидатів, а також додані до них документи зберігаються у вченого секретаря Інституту.

Уповноважена особа для надання роз’яснень щодо проведення конкурсу учений секретар Р.Б. Гаврилюк, тел. 239-74-16.

Строки подачі документів – з 9.00 год. «12» квітня 2024 року до 17.30 год. «13» травня 2024 року (протягом одного місяця з дня публікації оголошення).

Засідання конкурсної комісії відбудеться в приміщенні Інституту геологічних наук НАН України за адресою: вул. О. Гончара 55-б, м. Київ, 01054. Про час і місце проведення засідання конкурсної комісії буде повідомлено учасників конкурсу додатково.

Дата оприлюднення оголошення 11.04.2024 р.

*  *  *