Інститут геологічних наук Національної академії наук України

Брошура "Основні наукові напрями та найважливіші проблеми фундаментальних досліджень..."

 У Видавничому домі «Академперіодика» НАН України вийшла друком брошура «Основні наукові напрями та найважливіші проблеми фундаментальних досліджень у галузі природничих, технічних, суспільних і гуманітарних наук Національної академії наук України на 2024–2028 роки».

Перелік цих наукових напрямів та проблем було затверджено постановою Президії НАН України від 10.01.2024 № 8 згідно з пропозиціями наукових установ, відділень та секцій НАН України та з урахуванням Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо пріоритетних напрямів розвитку науки і техніки та інноваційної діяльності» від 21.12.2023 № 3534-IX. Вони визначаються в НАН України з метою сприяння координації та плануванню досліджень, запобігання їх дублюванню, забезпечення відповідності тематики, що виконується за бюджетні кошти, пріоритетним напрямам розвитку науки і техніки. Зокрема зазначені напрями та проблеми мають враховуватись під час планування і обліку тематики досліджень, оформлення звітних документів щодо виконання таких досліджень, проведення експертизи нової тематики.

Тираж брошури, що складає 300 примірників, буде розподілено між науковими установами, відділеннями та підрозділами апарату Президії НАН України.

З її  електронною версією можна ознайомитись за посиланням.
 
Матеріали опублікували: Прес-служба НАН України