Інститут геологічних наук Національної академії наук України

БІЛЯ МЕЛІТОПОЛЯ ВИКРАДЕНО ПРОФЕСОРА ВОЛОДИМИРА ВОРОВКУ

13 грудня на окупованій території невідомими особами викрадено Воровку Володимира Петровича, відомого географа, доктора географічних наук, професора Мелітопольського державного педагогічного університету ім. Б. Хмельницького.

Професор Володимир Воровка, фото з архіву співробітників ІГН НАН України

Володимир Воровка відомий дослідник, багато років працював в Мелітопольському державному педагогічному університеті ім. Б. Хмельницького, понад 10 років був деканом природничо-географічного факультету, до війни очолював кафедру екології, загальної біології та раціонального природокористування.

Після окупації півдня Запорізької області професор Воровка залишився на рідній Мелітопольщині.  Володимира Воровку було викрадено із власного будинку біля Мелітополя вранці 13 грудня невідомими особами. Вже тиждень рідні і колеги не мають жодної інформації про його місцезнаходження та стан здоров'я.

Вчена рада Інституту геологічних наук Національної академії наук України звертається із закликом до колег-науковців та усіх небайдужих осіб максимально розповсюдити інформацію, в тому числі серед міжнародної наукової спільноти, про викрадення професора Володимира Воровки з закликом про його повернення.

 

Професор Володимир Воровка, фото з архіву співробітників ІГН НАН України