UkrainianEnglish
There are no translations available.

1 2 3 4

 

Анонс. Науково-практична конференція "Мінерально-сировинні багатства України: шляхи оптимального використання"

 

Національний фонд досліджень України запрошує науковців до реєстрації експертами Фонду

 

Інститут геологічних наук оголошує конкурс на заміщення вакантної посади старшого наукового співробітника у лабораторії фізичних методів досліджень (28.01.2020 р.)

 

Інститут геологічних наук оголошує конкурс на заміщення вакантної посади наукового співробітника у відділі літології (09.01.2020 р.)


Презентовано звіт за результатами роботи Інституту геологічних наук у 2019 р.

 

Інститут геологічних наук оголошує конкурс на заміщення вакантної посади старшого наукового співробітника у відділі сучасного морського седиментогенезу (09.12.2019 р.)

 

Інститут геологічних наук оголошує конкурс на заміщення вакантної посади наукового співробітника у відділі геоекології та пошукових досліджень (03.12.2019 р.)


Інститут геологічних наук оголошує конкурс на заміщення вакантної посади старшого наукового співробітника у відділі літології (08.11.2019 р.)


4 жовтня 2019 року в смт. Хорошів, Житомирської області на базі Державної установи «Музей коштовного і декоративного каміння» Міністерства фінансів України відбулася VIII науково-практична конференція «Мінерально-сировинні багатства України: шляхи оптимального використання»

 

АНОНС. 4 жовтня 2019 року в м.Хорошів (Житомирська область) відбудеться VIII Науково-практична конференція "Мінерально-сировинні багатства України: шляхи оптимального використання"

 

ОГОЛОШЕННЯ. 25 вересня 2019 року в Інституті геологічних наук НАН України відбудеться громадське обговорення роботи, що бере участь у конкурсі зі здобуття Державних премій України в галузі науки і техніки: "Глибинна будова літосфери та сейсмічна небезпека території України"

 

Інститут геологічних наук оголошує конкурс на заміщення вакантної посади наукового співробітника у відділі геології нафти та газу (29.08.2019 р.)

 

Результати конкурсу на замiщення вакантної посади наукового співробітника у відділі літології, оголошеного 23.05.2019 р.

 

АНОНС. 2–5 вересня 2019 року в Інституті геологічних наук НАН України відбудеться ІІІ наукова міжнародна конференція конференція «Геологія горючих копалин: досягнення та перспективи», присвячена до 85-річчя від дня народження А.Я.Радзивілла.

 

Знайомство з Іллінецьким кратером – структурою, що відображає геологічні події планетарного масштабу


Інститут геологічних наук оголошує конкурс на заміщення вакантної посади наукового співробітника у відділі літології (23.05.2019 р.)


ВІДБУЛАСЬ VIІI ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ МОЛОДИХ ВЧЕНИХ «ІДЕЇ ТА НОВАЦІЇ В СИСТЕМІ НАУК ПРО ЗЕМЛЮ»

 

Проект ImProDiReTстратегія зниження ризиків прояву небезпечних геологічних процесів у Закарпатті

 

Результати конкурсу на замiщення вакантної посади старшого наукового співробітника у відділі геоекології і пошукових досліджень, оголошеного 03.01.2019 р.


В Інституті геологічних наук НАН України відбулося спільне засідання Міжвідомчої науково-методичної ради «Геологічні проблеми ізоляції радіоактивних та інших небезпечних відходів у надрах» та експертної місії Міжнародної агенції з атомної енергії


Повідомлення про ХХХIX сесію Палеонтологічного товариства НАН України «Палеонтологічні дослідження Доно-Дніпровського прогину», що відбудеться 14-16 травня 2019 р.

Інститут геологічних наук оголошує конкурс на заміщення вакантної посади старшого наукового співробітника у відділі геоекології і пошукових досліджень (04.01.2019 р.)

1 2 3 4