UkrainianEnglish
There are no translations available.

07.01.2019

27 грудня 2018 року на розширеному засіданні вченої ради Інституту геологічних наук НАН України був представлений звіт про діяльність Інституту у 2018 р.


У своїй доповіді директор Інституту академік НАН України П.Ф. Гожик висвітлив основні досягнення науковців Інституту, що носять прикладний характер та спрямовані на посилення енергетичної незалежності України в частині підвищення ефективності пошуків та розвідки покладів вуглеводнів.Також було відмічені результати досліджень за напрямом екологічної та техногенної безпеки, пов'язані із станом Солотвинського родовища кам'яної солі та незаконно збудованого мосту через Керченську протоку. В частині фундаментальних досліджень виділено сформовану теорію гіпогенного карстогенезу, що має світове значення.

В доповіді також було відзначено посилення міжнародної співпраці, результати виконання численних конкурсних тем та гранту для молодих вчених НАН України, ріст рівня наукових публікацій науковців Інституту, зокрема зростання кількості публікацій у виданнях, що індексуються наукометричними базами Web of Science та Scopus.

Окремо було виділено відзнаки, отримані співробітниками Інституту у 2018 р., зокрема у зв'язку із 100-річчям НАН України. Протягом минулого року Інститут активно співпрацював з різними органами виконавчої влади та підприємствами геологічної галузі.