UkrainianEnglish

 

 

Анонс. Науково-практична конференція "Мінерально-сировинні багатства України: шляхи оптимального використання"

 

Національний фонд досліджень України запрошує науковців до реєстрації експертами Фонду

 

Інститут геологічних наук оголошує конкурс на заміщення вакантної посади старшого наукового співробітника у лабораторії фізичних методів досліджень (28.01.2020 р.)

 

Інститут геологічних наук оголошує конкурс на заміщення вакантної посади наукового співробітника у відділі літології (09.01.2020 р.)


Презентовано звіт за результатами роботи Інституту геологічних наук у 2019 р.

 

Інститут геологічних наук оголошує конкурс на заміщення вакантної посади старшого наукового співробітника у відділі сучасного морського седиментогенезу (09.12.2019 р.)

 

Інститут геологічних наук оголошує конкурс на заміщення вакантної посади наукового співробітника у відділі геоекології та пошукових досліджень (03.12.2019 р.)


Інститут геологічних наук оголошує конкурс на заміщення вакантної посади старшого наукового співробітника у відділі літології (08.11.2019 р.)


4 жовтня 2019 року в смт. Хорошів, Житомирської області на базі Державної установи «Музей коштовного і декоративного каміння» Міністерства фінансів України відбулася VIII науково-практична конференція «Мінерально-сировинні багатства України: шляхи оптимального використання»

 

АНОНС. 4 жовтня 2019 року в м.Хорошів (Житомирська область) відбудеться VIII Науково-практична конференція "Мінерально-сировинні багатства України: шляхи оптимального використання"

 

ОГОЛОШЕННЯ. 25 вересня 2019 року в Інституті геологічних наук НАН України відбудеться громадське обговорення роботи, що бере участь у конкурсі зі здобуття Державних премій України в галузі науки і техніки: "Глибинна будова літосфери та сейсмічна небезпека території України"

 

Інститут геологічних наук оголошує конкурс на заміщення вакантної посади наукового співробітника у відділі геології нафти та газу (29.08.2019 р.)

 

Результати конкурсу на замiщення вакантної посади наукового співробітника у відділі літології, оголошеного 23.05.2019 р.

 

АНОНС. 2–5 вересня 2019 року в Інституті геологічних наук НАН України відбудеться ІІІ наукова міжнародна конференція конференція «Геологія горючих копалин: досягнення та перспективи», присвячена до 85-річчя від дня народження А.Я.Радзивілла.

 

Знайомство з Іллінецьким кратером – структурою, що відображає геологічні події планетарного масштабу


Інститут геологічних наук оголошує конкурс на заміщення вакантної посади наукового співробітника у відділі літології (23.05.2019 р.)


ВІДБУЛАСЬ VIІI ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ МОЛОДИХ ВЧЕНИХ «ІДЕЇ ТА НОВАЦІЇ В СИСТЕМІ НАУК ПРО ЗЕМЛЮ»

 

Проект ImProDiReTстратегія зниження ризиків прояву небезпечних геологічних процесів у Закарпатті

 

Результати конкурсу на замiщення вакантної посади старшого наукового співробітника у відділі геоекології і пошукових досліджень, оголошеного 03.01.2019 р.


В Інституті геологічних наук НАН України відбулося спільне засідання Міжвідомчої науково-методичної ради «Геологічні проблеми ізоляції радіоактивних та інших небезпечних відходів у надрах» та експертної місії Міжнародної агенції з атомної енергії


Повідомлення про ХХХIX сесію Палеонтологічного товариства НАН України «Палеонтологічні дослідження Доно-Дніпровського прогину», що відбудеться 14-16 травня 2019 р.

 

Презентовано звіт за результатами роботи Інституту геологічних наук у 2018 р.

 

Інститут геологічних наук оголошує конкурс на заміщення вакантної посади старшого наукового співробітника у відділі геоекології і пошукових досліджень (04.01.2019 р.)

 

Результати конкурсу на замiщення вакантних посад старшого наукового співробітника у відділах: стратиграфії і палеонтології кайнозойських відкладів (1 посада), стратиграфії і палеонтології палеозойських відкладів (1 посада), стратиграфії і палеонтології мезозойських відкладів (1 посада), геології та геоекології Антарктиди (2 посади) та у лабораторії фізичних методів досліджень (1 посада), оголошеного 29.11.2018 р.


Iнститут геологiчних наук оголошує конкурс на замiщення вакантних посад старшого наукового співробітника у відділах: стратиграфії і палеонтології кайнозойських відкладів (1 посада), стратиграфії і палеонтології палеозойських відкладів (1 посада), стратиграфії і палеонтології мезозойських відкладів (1 посада), геології та геоекології Антарктиди (2 посади) та у лабораторії фізичних методів досліджень (1 посада) (29.11.2018)

 

В рамках проведення першого Форуму регіонів Білорусі та України відбулася науково-практична конференція «Перспективні напрями і механізми розвитку співробітництва в області науки і технологій»

 

Iнститут геологiчних наук оголошує конкурс на замiщення вакантної посади молодшого наукового співробітника у відділі геоекології і пошукових досліджень (29.10.2018 р.)

 

Відбулася VII Науково-практична конференція «Мінерально-сировинні багатства України: шляхи оптимального використання»


Відбулася конференція «Сучасні проблеми літології осадових басейнів України та суміжних територій», присвячена 100-річчю Національної академії наук України


ОГОЛОШЕННЯ. 24 вересня 2018 року в Інституті геологічних наук НАН України відбудеться громадське обговорення роботи, що бере участь у конкурсі зі здобуття Державних премій України в галузі науки і техніки: "Глибинна будова літосфери та сейсмічна небезпека території України"

 

АНОНС. 24–26 вересня 2018 року в Інституті геологічних наук НАН України відбудеться конференція «Проблеми літології осадових басейнів України та суміжних територій», приурочена до 100-річчя Національної академії наук України.

 

04.06.2018 в Інституті геологічних наук Національної Академії наук України відбулось засідання Установчих зборів Міжвідомчої науково-методичної ради «Геологічні проблеми ізоляції радіоактивних та інших небезпечних відходів у надрах».

 

Iнститут геологiчних наук оголошує конкурс на замiщення вакантної посади провідного наукового співробітника у відділі інженерної геології (07.06.2018 р.)


23 лютого 2018 р. відбулась друга науково-практична конференція, присвячена першовідкривачу Пержанського берилієвого родовища Леоніду Галецькому


Iнститут геологiчних наук оголошує конкурс на замiщення вакантних посад головного геолога у відділі сучасного морського седиментогенезу та молодшого наукового співробітника у лабораторії фізичних методів досліджень (25.01.2018 р.)

 

Iнститут геологiчних наук оголошує конкурс на замiщення вакантних посад наукового спiвробiтника в лабораторії фізичних методів досліджень, молодшого наукового співробітника у відділі сучасного морського седиментогенезу, молодшого наукового співробітника в відділі геоекології і пошукових досліджень (16.11.2017 р.)


Академіка НАН України П.Ф.Гожика обрано директором Інституту геологічних наук НАН України - такі підсумки виборів, що відбулися в Інституті 16 листопада 2017 р.

 

16 листопада 2017 р. відбудуться вибори директора Інституту геологічних наук


В Інституті геологічних наук 9.11.2017 відбувся семінар «Додаткові можливості платформи Web of Science для науковця»

 

Відбулась VII Всеукраїнська наукова конференція молодих вчених «ІДЕЇ ТА НОВАЦІЇ В СИСТЕМІ НАУК ПРО ЗЕМЛЮ»


Iнститут геологiчних наук оголошує конкурс на замiщення вакантних посад наукового спiвробiтника у вiддiлі літології, старшого наукового співробітника у відділі геології корисних копалин, молодшого наукового співробітника у відділі геоекології та пошукових досліджень (02.11.2017 р.)


Iнститут геологiчних наук оголошує конкурс на замiщення вакантних посад  завідуючих відділів стратиграфії і палеонтології кайнозойських відкладів, стратиграфії і палеонтології мезозойських відкладів, стратиграфії і палеонтології палеозойських відкладів (02.11.2017 р.)


9 листопада 2017 р. о 10:30 в Конференц-залі Інституту геологічних наук відбудеться семінар «Додаткові можливості платформи Web of Science для науковця»


Колектив Інституту геологічних наук НАН України щиро вітає директора Інституту академіка Петра Феодосійовича Гожика із 80-ти річчям.


19 вересня 2017 року у Великому конференц-залі НАН України в Києві відбувся міжнародний науковий симпозіум «Сучасні підходи до геологічного захоронення радіоактивних відходів і відпрацьованого ядерного палива» («Up-to-date approaches to the geological disposal of radioactive waste and spent nuclear fuel»).


УВАГА! Оголошено конкурс на заміщення посади директора Інституту геологічних наук НАН України


6–8 вересня 2017 року в Інституті геологічних наук НАН України пройшла ІІ Міжнародна наукова конференція «Геологія горючих копалин: досягнення та перспективи»


12 липня 2017 року у приміщенні Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» відбулося розширене засідання Науково-технічної ради, на якому розглянуто питання ефективності застосування новітніх технологій при проведенні геологорозвідувальних робіт (сейсморозвідка за технологією 3D, гравірозвідка, магніторозвідка, електророзвідка, геохімічні дослідження, радіо-тепловізорна технологія тощо). Науковий співробітник Інституту геологічних наук Віктор Дубосарський представив доповідь «Впровадження новітньої технології СТАГД – ефективний напрямок прогнозу покладів нафти і газу на суші та морських акваторіях». Презентаційна частина доповіді доступна за посиланням.

 

Вченими Інституту встановлено нову імпактну структуру на території України – Кам'янецький кратер


Про результати досліджень мінерально-сировинних ресурсів України читайте у матеріалі "Надра України як фундамент національноїх безпеки"

 

Вперше обрано Науковий комітет з питань науки і технологій. Галузь наук про Землю в Комітеті буде представляти один із провідних вчених світового рівня, старший науковий співробітник Інституту, доктор геологічних наук Олександр Борисович Климчук


В рамках проведення XI Фестивалю науки в Україні 17 травня 2017 року в Інституті геологічних наук НАН України відбулася зустріч із відомим французьким геологом професором Абдерраззаком Ель Албані із університету міста Пуатьє, Франція

 

Iнститут геологiчних наук оголошує конкурс на замiщення вакантної посади завідуючого відділу геології корисних копалин (11.04.2017 р.)

 

Пішов із життя славетний український геолог, вчений із світовим ім’ям, завідувач відділу геології корисних копалин Інституту Галецький Леонід Станіславович. Про непересічну долю вченого читайте у матеріалі Інституту


Науковці Інституту про техногенні впливи на історичні ареали значних та надзначних міст України - підсумки досліджень за період 2012-2016 рр. під керівництвом докт. техн. наук, професора М.Г.Демчишина


Iнститут геологiчних наук оголошує конкурс на замiщення вакантної посади молодшого наукового спiвробiтника у вiддiлі літології (21.02.2017 р.)


Iнститут геологiчних наук оголошує конкурс на замiщення вакантної посади старшого наукового спiвробiтника у вiддiлі геології корисних копалин (07.02.2017 р.)


Iнститут геологiчних наук оголошує конкурс на замiщення вакантної посади молодшого наукового спiвробiтника у вiддiлі геоекології та пошукових досліджень

 

Інститут геологічних наук взяв участь у міжнародному форумі “INNOVATION MARKET” (МФІМ), що проходив у період з 22 по 24 листопада 2016 року

 

Iнститут геологiчних наук оголошує конкурс на замiщення вакантної посади провідного наукового спiвробiтника у вiддiлі геоекології та пошукових досліджень

 

Iнститут геологiчних наук оголошує конкурс на замiщення вакантних посад молодшого наукового спiвробiтника у вiддiлі геології корисних копалин та молодшого наукового спiвробiтника у вiддiлі палеонтології та стратиграфії мезозойських відкладів

 

До уваги співробітників Інституту. Відповідно до Закону України про наукову та науково-технічну діяльність та Основних принципів діяльності наукової установи НАН України, що затверджені Постановою Президії НАН України № 180 від 14.09.2016 р., розроблено проект нової редакції статуту Інституту. Зауваження та пропозиції щодо змісту проекту Статуту приймаються до 27.10.2016 р. Діюча редакція Статуту Інституту доступна за посиланням.


Iнститут геологiчних наук оголошує конкурс на замiщення вакантної посади наукового старшого спiвробiтника у вiддiлі гідрогеологічних проблем

 

Звернення геологічної професійної громадськості до Прем’єр-міністра України В.Б. Гройсмана щодо необхідності невідкладного проведення конкурсу на заміщення вакантної посади Голови Державної служби з геології та надр України

 

Державну премію України в галузі науки і техніки 2015 року присуджено ГРЕКУ Рудольфу Харитоновичу – кандидату фізико-математичних наук, провідному науковому співробітникові Інституту геологічних наук НАН України. Відповідний Указ №440/2016 сьогодні 11 жовтня 2016 р. підписав Президент України. Вітаємо нашого лауреата!

 

У м.Кепйптаун (ПАР) відбувся 35 Міжнародний геологічний конгрес. Інститут геологічних наук на найбільшому світовому геологічному форумі представляла Олена Шевчук.

 

Учені Інституту геологічних наук НАН України спільно із представниками вітчизняних наукових кіл і громадськості підготували проект Концепції реформування геологічної галузі України, що поданий на розгляд Міністерства екології та природних ресурсів України.


Інститут геологічних наук бере участь у підготовці українсько-японського проекту «Покращення радіаційного контролю навколишнього середовища та законодавчої бази в Україні для екологічної реабілітації радіоактивно забруднених майданчиків».

 

Академік НАН України О.Ю.Лукін про перспективи освоєння українських надр, особливості геологорозвідувальних робіт і прямопошукові методи в нафтогазовидобувній галузі.

 

Інститут геологiчних наук оголошує конкурс на замiщення вакантної посади головного геолога у відділі геології вугільних родовищ

 

Керівництво Національної академії наук України та колектив Інституту геологічних наук вітає академіка НАН України, доктора геол.-мін. наук, професора, заступника директора із наукової роботи Інституту геологічних наук Вячеслава Михайловича Шестопалова із 80-річчям!
19 липня 2016 р. відбулося спільне урочисте засідання Відділення наук про Землю НАН України та Інституту геологічних наук присвячене ювілею В.М.Шестопалова.


15 червня 2016 р. відбудеться маніфестація співробітників Національної академії наук України та пікетування Кабінету Міністрів України із вимогою припинення геноциду української науки. Збір співробітників Інституту геологічних наук о 09:00 біля Монументу незалежності. Детальна інформація про акцію доступна в зверненні та листі Профспілки НАН України.


 

Інституту геологічних наук НАН України 90 років!

 

27 травня 2016 р. в Національній академії наук України відбувся Інформаційний день Програми НАТО "Наука заради миру та безпеки"


Інститут геологiчних наук оголошує конкурс на замiщення вакантних посад наукового спiвробiтника у вiддiлі літології та головного геолога у відділі геоекології та пошукових досліджень

 

26 травня 2016 р. в м. Києві відбулося започаткування практичної фази Проекту ремедіації територій забруднених нафтопродуктами, що реалізується в рамках Програми НАТО «Наука заради миру та безпеки» за участі Інституту геологічних наук НАН України

 

7 вересня 2016 р. в Інституті геологічних наук НАН України буде проведено XXVII сесію Палеонтологічного товариства НАН України “Проблеми обґрунтування регіональних стратонів фанерозою України”. Детальна інформація наведена у циркулярі №1 (українською мовою, російською мовою).

 

Iнститут геологiчних наук оголошує конкурс на замiщення вакантної посади наукового спiвробiтника у вiддiлі гідрогеологічних проблем

 

Наказом Президії НАН України від 25.04.2016 р № 173 "Про відзначення працівників НАН України з нагоди 30–ї річниці Чорнобильської катастрофи"

подякою НАН України відзначено співробітників ІГН НАН України:

  • БУГАЯ Дмитра Олександровича — старшого наукового співробітника, кандидата фізико- математичних наук;
  • ГУДЗЕНКА Вадима Вікторовича — старшого наукового співробітника, кандидата геолого- мінералогічних наук;
  • ДЖЕПО Сергія Прокоповича — завідувача відділу моніторингу геологічного середовища, кандидата геолого-мінералогічних наук;
  • СИТНІКОВА Анатолія Борисовича — завідувача лабораторією гідрогеологічних проблем, доктора геолого-мінералогічних наук;
  • СКАЛЬСЬКОГО Олександра Сергійовича — старшого наукового співробітника, кандидата геолого- мінералогічних наук.

Почесною Грамотою НАН України і Центрального комітету профспілки працівників НАН України відзначено завідуючого відділом гідрогеологічних проблем, академіка НАН України В.М. ШЕСТОПАЛОВА.

 

Інтерв'ю завідуючого відділом гідрогеологічних проблем ІГН НАН України, академіка НАН України В.М. Шестопалова, присв'ячене 30-м роковинам Чорнобильської катастрофи

 

17 червня 2016 р. в Інституті геологічних наук НАН України буде проведено науково практичну конференцію «СУЧАСНІ ПРОБЛЕМИ НАФТОГАЗОВОЇ ГЕОЛОГІЇ», присвячену 85-річчю від дня народження Петра Федоровича Шпака – видатного геолога, чл.-кор. АН УРСР, академіка УНГА, Заслуженого геолога УРСР, двічі лауреата Державної премії України в галузі науки і техніки, Почесного геологорозвідника СРСР, міністра геології УРСР (1967–1982 рр.), директора ІГН НАН України (1992–1997 рр.). Перше інформаційне повідомлення.


Звернення трудового колективу Інституту геологічних наук Національної академії наук України до Верховної Ради та Кабінету Міністрів та до Президента України стосовно стану фінансування академічної науки в Україні

 

Iнститут геологiчних наук оголошує конкурс на замiщення вакантної посади наукового спiвробiтника у вiддiл геологiї корисних копалин

 

4.02 2016 об'явлено конкурс на заміщення посади наукового співробітника в лабораторії фізичних методів досліджень

 

ЧЕРВОНОЗОРЯНИЙ (Лобановського), 14 – ЗСУВ ЧИ АВАРІЯ.

 

25-26 листопада 2015 р. в Інституті геологічних наук НАН України відбудеться VI Всеукраїнська наукова конференція молодих вчених «Сучасні напрями геологічних досліджень в Україні».

 

Рішення про зарахування до аспірантури за результатами конкурсу затверджено наказом директора Інституту геологічних наук № 100 від 20 жовтня 2015 р.

 

Інформація про захисти 4 та 5 листопада 2015 року у спецраді Д 26.162.02ІНСТИТУТ ГЕОЛОГІЧНИХ НАУК НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ ОГОЛОШУЄ КОНКУРСНИЙ ПРИЙОМ ДО АСПІРАНТУРИ

16-27 травня 2015 року відбулися «Дні науки. Весна-2015» – проект популяризації науки, організований молодими вченими Національної академії наук України

10-12 березня 2015 року IІІ Міжнародна науково-практична конференція «Наукова комунікація в цифрову епоху»

Будинок вчених НАН України анонсує заходи березня 2015 року

Запроваджено новий НАЦІОНАЛЬНИЙ СТАНДАРТ УКРАЇНИ ДСТУ 3582:2013 БІБЛІОГРАФІЧНИЙ ОПИС. СКОРОЧЕННЯ СЛІВ І СЛОВОСПОЛУЧЕНЬ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ. На заміну ДСТУ 3582-97


23 січня 2015 року відбувся науковий семінар на тему «Дослідження іоносфери і корисних копалин Землі наносупутниками PolyITAN формата CubeSat»

6 січня 2015 року виповнилося 70 років від дня смерті Володимира Івановича Вернадського. На порталі Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського розміщено величезну електронну колекцію "Вернадський В.І."

Триває громадське обговорення проекту Положення про порядок підготовки фахівців ступеня доктора філософії та доктора наук в аспірантурі (ад’юнктурі) та докторантурі вищих навчальних закладів (наукових установ)

«Наукова комунікація в цифрову епоху» : Третя Міжнародна Конференція (10-12 березня 2015 р.)

Доступна підписка на адресну розсилку інформації про нові (щотижневі) надходження книжкових та періодичних видань до фондів НБУВ.

Національна бібліотека України імені В.І. Вернадського надає доступ до баз даних наукової інформації

У видавництві "Наукова думка" відбулася у конференція "Українська наукова термінологія: історія та сучасний стан"

 

В Інституті геологічних наук 6-10 жовтня 2014 р. відбулася Літологічна конференція «Сучасні проблеми літології осадових басейнів України та суміжних територій». На жаль, Оргкомітет вимушений повідомити, що через фінансові труднощі (секвестування видатків на проведення нарад) поки немає можливості передбачити термін рецензування та публікації  статей.